Oferta sklepu

Zasilacze awaryjne UPS, akumulatory i listwy zasilające

Zwarcie instalacji elektrycznej lub głównego przewodu może przydarzyć się w każdej chwili. W takim momencie niezbędne będzie dodatkowe źródło energii. Rozwiązaniem problemu może być zasilacz awaryjny, który najczęściej jest bezprzewodowy, a jego głównym zadaniem jest utrzymanie pracy urządzeń elektrycznych, takich jak komputery czy telefony stacjonarne.

Wśród proponowanych przez nas urządzeń znajdują się akumulatory, listwy zasilające oraz UPS do komputera. Oferujemy przedłużacze o różnym zasięgu, między innymi 1,5 czy 3 metra. W naszej ofercie znajdują się trzy grupy zasilaczy, między innymi z bierną rezerwą, o topologii line interactive, a także urządzenia z podwójną konwersją, czyli on-line.

Uzupełnieniem naszego asortymentu jest zasilacz do pieca, wtyki, czujniki temperatury oraz ładowarki i karty komunikacyjne Wi-Fi. Wszystkie te urządzenia warto mieć we własnym domostwie czy biurze, na wypadek braku energii. Wówczas po podłączeniu sprzętów do takich akumulatorów UPS można pracować bez większych zakłóceń.

Jest 123 produktów.

Pokazano 1-12 z 123 pozycji

Aktywne filtry