Wczytuję dane...
Kod producenta: VWIFI
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
WiFi Data Center 

Karta Wi-Fi Data Center to moduł, który zbiera dane z podłączonych do niej urządzeń takich jak zasilacz UPS czy inwerter solarny i przesyła je do internetowego serwera danych. Dane te możesz przeglądać online z każdego miejsca i na wszystki urządzeniach z przeglądrką internetową. Prosty i intuicyjny interfejs pozwala na łatwą i szybką konfigurację.

Karta WiFi Data Center to świetne rozwiązanie jeżeli jesteś instalatorem, serwisantem lub po prostu masz kilka urządzeń w różnych lokalizacjach.
Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie UPSy i Solary możesz nadzorować w jednym miejscu.  Urządzenia można posegregować w kategoriach i podzielić ja na lokalizacje oraz klientów końcowych.

Cechy:

  • Powiadomienie o wydarzeniu za pośrednictwem poczty e-mail

  • Wbudowany serwer WWW

  • Automatyczna aktualizacja oprogramowania

Zastosowanie:

Kartę wi-fi można zainstalować w UPS'ach ORVALDI seria V, VT, VR oraz inwerterach Infini i innych wyposażonych w slot komunikacyjny lub opcjonalnie, przy użyciu zewnętrznej obudowy "BOX", można wykorzystać do podłączenia wolny port RS232.

Serwer gromadzi w jednym miejscu wszystkie urządzenia zainstalowane w różnych lokalizacjach np. w biurze UPSa ,w domu inwertera solarnego - w jednym miejscu podgląd na wszystko.

Karta jest dostępna w dwóch wariantach:

Podłączenie Inteligent Slot Podłączenie RS232

Counterliczniki

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...